Czy warto inwestować w kalendarze dla pracowników?

Wielu pracodawców zastanawia się, czy inwestycja w kalendarze firmowe będzie trafna? Czy pracownicy rzeczywiście będą korzystać z firmowych kalendarzy i zapisywać w nich najważniejsze projekty? Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ale jedno jest pewne. Prowadzenie kalendarzy doskonale wpływa na organizację pracy w firmie! Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom (i sobie też!) odpowiednio spersonalizowany kalendarz. Pozwoli to na większą kontrolę działania przedsiębiorstwa i dotrzymywanie terminów.

Jak odpowiednio spersonalizować kalendarze dla firm?

W sieci i na rynku można znaleźć wiele sklepów, które oferują stworzenie kalendarza marzeń. Najnowocześniejsze technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej zaawansowanych kalendarzy z różnymi dodatkowymi ulepszeniami. Kalendarze dla firm można spersonalizować na wiele różnych sposobów – przykładowo każdy kalendarz może zawierać nazwisko właściciela, kalendarze mogą mieć również zaznaczone różne daty ważne dla firmy czy urodziny każdego pracownika. Barierą jest tylko i wyłącznie kreatywność, dlatego warto stworzyć niepowtarzalny kalendarz!

Trendy kalendarzowe mają znaczenie!

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że na rynku kalendarzy również panują osobne trendy. Przykładowo najwyższą pozycję zajmują kalendarze dla firm stworzone z ekologicznych materiałów! Nie tylko są one estetyczne i minimalistyczne, ale także korzystne dla środowiska naturalnego. Innym trendem na 2022 rok są innowacyjne kalendarze promocyjne, które wykorzystują chipowanie NFC. Chip znajdujący się na okładce kalendarza wyprzedza konkurencję i poprawi popularność marki. Po jego zeskanowaniu w smartfonie pojawi się film promujący Twoją firmę! Mile widziane będą w kalendarzach różne dodatki jak naklejki, notesy, długopisy, zakładki etc. Kalendarze dla firm doskonale będą prezentowały się w estetycznych metalicznych opakowania i na pewno zwrócą uwagę nie tylko pracowników, ale potencjalnych klientów – kalendarze to również doskonały materiał marketingowy!